شرکت توزیع نیروی برق استان البرز
...
وب سايت ها
اخبار
8

7

5

2

12

6

4
1398/9/11 دوشنبه مراسم تودیع و معارفه فرماندهان بسیج شرکت برگزار شد
به گزارش روابط عمومی ، مراسم تودیع ومعارفه فرمانده سابق بسیج شرکت (مهندس نقدی )ومعرفی آقای دکتر بیات بعنوان فرمانده جدید پایگاه شهید چراغعلی با حضور فرماندهان بسیج ادارت (جناب سرهنگ خان بابایی و جناب سرهنگ آقا نقی) معاونین ، مدیران و اعضا بسیج شرکت برگزار گردید.
در ابتدای مراسم فرمانده جدید بسیج و مدیر عامل شرکت ضمن خوش آمد گویی به حضارگفت: الان در دوره ای سخت تر از دوران جنگ تحمیلی قرار داشته و محاصره و جنگ اقتصادی فشار زیادی را به مردم کشور عزیزمان تحمیل می نماید ، در این شرایط می بایست بسیجی وار و جهاد گونه و بی ادعا ،تلاش و کوشش شبانه روزی برای خدمت رسانی به این مردم خوب و فهیم انجام دهیم وی در ادمه افزود: باید فرهنگ بسیجی در کل بدنه شرکت ساری وجاری گردیده و همکاران در راه کسب رضای خالق ، پس از انجام واجبات ،خالصانه و بی ریا خدمت نمایند. بیات گفت: روحیه بسیجی می طلبد که ما در کلیه موارد از جمله علم ،دانش ،کار و نیز سلامت نفس و سلامت کاری سرآمد والگوی دیگران باشیم.
درادامه دکتر بیات از تلاش های آقای مهندس نقدی در طول همکاری و نیز فرماندهی پایگاه بسیج شرکت تقدیر به عمل آورد.
دربخش بعدی مراسم آقای مهندس نقدی کارنامه کوتاهی از عملکرد خودرابیان نموده و اضافه نمود بسیجی همیشه باید زودتر از دیگران در میدان رزم و کار باشد و بنده نیز سعی کردم در طول این سال ها این مطلب را رعایت نموده و قبل از دیگران در پای کار حضور یافته و خدمت نمایم.
در بخش بعدی مراسم جناب سرهنگ خان بابایی نیز از تلاش های آقای مهندس نقدی تقدیر و برای ایشان آرزوی توفیق روزافزون نمود.
جناب سرهنگ آقا نقی نیز از تلاش های آقای مهندس نقدی تقدیر نموده وعملکرد ایشان راستود.
حجت الاسلام والمسلمین قنبری مشاور فرهنگی مدیرعامل نیز در بیانات کوتاهی به تعریف مقام معظم رهبری از بسیج که می فرمایند: بسیج نیروی کار آمد کشور برای همه میدان ها است ، افزود میدان در زمانی های مختلف فرق می کند، یک زمانی میدان جنگ بود ولیکن الان میدان جنگ اقتصادی و فرهنگی است و لازم است با هوشیاری کامل در این میادین قدم برداشته و بر دشمنان پیروز گردیم.
درانتهای مراسم با اهدای لوح تقدیر صادره از طرف شرکت توزیع برق و نیزسردار مولایی فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) و نیز لوح تقدیر صادره از طرف فرماندهان بسیج ادارات از آقای مهندس نقدی تقدیر و تشکر گردید.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام  
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر
نسخه قابل چاپ
.