...
وب سايت ها
اخبار
1

2

7

8

6

6

8
1398/2/25 چهارشنبه همایش تکریم از کارگران برتر در شرکت توزیع نیروی برق استان البرز برگزار شد  

همایش تقدیر از خدمات کارگران برتر در شرکت توزیع نیروی برق استان البرز با حضور مدیر عامل، معاونین و مدیران و کلیه پرسنل نمونه خدمات مشترکین، برق کاران و ایمن کاران شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان البرز در این همایش که باحضور مدیر عامل، معاونین ومدیران وکلیه پرسنل خدمات مشترکین، برق کاران و ایمن کاران شرکت برگزار شد، بهنام بیات مدیر عامل شرکت ضمن اشاره به نامگذاری سال 98 با عنوان رونق تولید، ده نکته مدیریتی ازجمله آموزش صحیح جهت توانمندی پرسنل، ارتباطات صادقانه، نقش افراد در سازمان برای ارتقاء کیفیت خدمات ونیز رسیدن به قله سرآمدی در بین سایر شرکت‌های توزیع، کاهش حوادث شغلی ونهایتاً افزایش کارآیی و بهره‌وری سازمان بیان نمود.

وی با توجه به مقوله منابع انسانی مهمترین سرمایه اصلی هر سازمان را نیروی انسانی آن سازمان دانست و اشاره کرد: با حفظ این سرمایه ارزشمند، باید توجه خاصی به موضوع سلامت کارکنان و ارتقاء نظام مدیریت سلامت، جدی بودن سرمایه گذاری در آموزش داشت.

وی در ادامه افزود: برگزاری این همایش باعث کاهش حوادث و ارتقاء سطح ایمنی و ایجاد انگیزه در بین پرسنل شرکت توزیع برق می شود که این امر عامل اصلی در کاهش حوادث است.

بهنام بیات با تاکید بر اصل آموزش و اجرای بموقع دستورالعملها بیان کرد: تا مدیران به اصل آموزش و تفهیم کار اطمینان حاصل نکرده باشند ، نباید اجازه انجام کار را برای گروه های عملیاتی صادر کنند، رعایت موارد آموزش داده شده ، ضامن سلامتی جان کارگران است که عدم آشنایی به این موضوع باعث بروز حوادث جدی می‌شود.

در ادامه مراسم توسط مشاور فرهنگی شرکت، مدیر دفتر ایمنی و مدیر دفتر فروش انرژی و وصول مطالبات مطالبی ارائه گردید.

در پایان مراسم از 150 نفر از کارگران و مدیران و روسای ادارات برتر شرکت با اهدا لوح و کارت هدیه نقدی تقدیر بعمل آمد.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
.