شرکت توزیع نیروی برق استان البرز
...
وب سايت ها
 • کد خبر: 03eab8e
 • وزیر نیرو به‌مناسبت سوم فروردین، روز جهاني آب عنوان كرد:
 • 1399/1/3 يكشنبه2020-03-22T16:02:24+04:30.

 • 🔴 به اتکای تجربه‌ها تلاش مي‌كنيم جامعه‌اي تاب‌آور در مقابله با تغييرات اقليم باشيم/ در موضوع سيلاب با رفتار معقول مي‌توانيم سازگاري را افزايش دهيم

  🔹وزير نيرو با اشاره به شعار روز جهاني آب در سال ميلادي جاري گفت: كشور ما تجربه طولانی در مديريت سيلاب و سازگاري با خشكسالي داشته و به اتكاي تجارب پدران و گذشتگان خود تلاش مي‌كنيم شرايط پيش رو را به نحو مناسب‌تري طي كرده  و جامعه‌اي تاب‌آور در مقابله با تغييرات اقليم باشيم.

  🔹به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، «رضا اردكانيان» در پیامی به مناسبت سوم فروردین ماه روز جهانی آب اظهار داشت: هر سال 22 مارچ مصادف با روز جهاني آب است و همه آژانس هاي سازمان ملل متحد و برنامه هاي بين المللي آب در سراسر جهان، اين روز را گرامي مي دارند و برنامه هايي براي طول سال كه آغازش اين روز است، تدارك مي بينند.

  🔹وي افزود: هر سال روز جهاني آب عنوان و شعاري دارد كه مجموعه 30 برنامه و آژانس ملل متحد روي انتخاب آن توافق مي كنند.

  🔹اردكانيان گفت: شعار روز جهاني آب در سال 2020 ميلادي كه مصادف با سوم فروردين است، «آب و تغيير اقليم است». زيبندگي روز جهاني آب براي ما ايرانيان در سال 99 اين است كه اين روز مصادف با روز شريف مبعث پيامبر اكرم (ص) است و در آغازين روزهاي سال نو براي ما عيد در عيد به شمار مي‌رود.

  🔹وي با اشاره به شعار انتخاب نام تغییر اقلیم برای روز جهاني آب در سال 2020 ادامه داد: این انتخاب به اين معنا كه در يك سال پيش رو در جاي جاي جهان برنامه هاي مختلفي براي توجه بيشتر به موضوع تغيير اقليم و نقش آب و تاثير آن از تغيير اقليم تدارك ديده خواهد شد.

   
  امتیاز دهی
   
   

  نظر شما
  نام  
  پست الكترونيک
  وب سایت
  متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
  نظر
  نسخه قابل چاپ
  .