شرکت توزیع نیروی برق استان البرز
...
وب سايت ها
 • کد خبر: e24f750
 • مراسم گرامیداشت دهه مبارک فجر در شرکت توزیع نیروی برق استان البرز برگزار شد
 • 1398/11/21 دوشنبه2020-02-10T15:51:51+03:30.


 • به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان البرز مراسم گرامیداشت دهه مبارک فجر و چهلمین روز شهادت سردار دل ها حاج قاسم سلیمانی در شرکت توزیع نیروی برق استان البرز برگزار شد.
  بهنام بیات مدیرعامل در این مراسم ضمن تبریک به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و تسلیت به مناسبت چهلمین روز شهادت سردار دل ها حاج قاسم سلیمانی گفت: پس از انقلاب حرکت‌های عظیم در زمینه صنایع مختلف انجام شد که ما مکلف به پایبندی به این انقلاب باشکوه می باشیم.
  در زمینه صنعت برق ، پس از انقلاب اسلامی در خصوص نصب تجهیزات برق بیش از 13 برابر ودر زمینه احداث سدها 12 برابراقدام گردیده وجایگاه انرژی الکتریکی علی رغم جوی که در کشور حاکم بود و با فشارهایی که دشمن وارد کرده توانستیم مملکت را به این جایگاه برسانیم.
  وی در ادامه افزود: یکی از مشکلات صنعت برق گویا نبودن آن است، رسانه ها زبان گویای مردم هستند و از این طریق باید موارد مختلف را با مردم مطرح کنیم ،پول صنعت برق را مردم تامین می کنند، لذا باید کلیه فعالیت های این صنعت به سمع و نظر مردم برسد. برای کسب سرمایه اجتماعی به رسانه ها نیاز داریم .
  وی در پایان تاکید کرد: وظیفه ما در گام دوم انقلاب در راستای تنومند کردن نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بسیار سنگین بوده و می بایست به این نظام و رهبری پایبند و با مردم صادق باشیم .
  در ادامه سخنران ویژه مراسم سردار رفیعی با بیان اینکه پس از انقلاب اسلامی با مشکلات زیادی مواجه بودیم تصریح کرد: آمریکا در ابتدای انقلاب فرمان کشتن 10 میلیون ایرانی را صادر کرده بود. که یاران انقلاب پس از خنثی نمودن این توطئه ها موفق به ازبین بردن مرکز این شرارت ها که همانا لانه جاسوسی آمریکا بود ، شدند.
  سپهبد شهید قاسم سلیمانی در دوران هشت سال دفاع مقدس فرماندهی لشکر 41 ثارالله را بر عهده داشت که در عملیات کربلای 5 رزمندگان دشمن را غافلگیر کرد. دشمن که توان مقابله نداشت، در ساعت‌های اولیه پا به فرار گذاشت تا برای جبران شکست آماده شود که از جمله پیروزی‌های ما فتح یک دژ بسیار بزرگ و استراتژیک بود.
  وی در پایان افزود: کودتای نقاب که بعدها به نام کودتای نوژه معروف شد حرکت نظامی بود که چندی پس از به قدرت رسیدن نظام جمهوری اسلامی در ایران، توسط تنی چند از افسران ارتش شاهنشاهی ایران و با تمرکز افسران نیروی هوایی شاهنشاهی برای بازگرداندن شاپور بختیار و حذفآیت الله  سید روح‌الله خمینی و نابودی نظام نوپای جمهوری اسلامی، طرح‌ریزی شده بود.
  در ادامه مراسم با اهدای لوح تقدیر به خانواده محترم شهدا و نیز ورزشکاران برتر در مسابقات دهه فجراز ایشان تقدیر به عمل آورد.
   
  عكس هاي مرتبط :

   
  امتیاز دهی
   
   

  نظر شما
  نام  
  پست الكترونيک
  وب سایت
  متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
  نظر
  نسخه قابل چاپ
  .