شرکت توزیع نیروی برق استان البرز
...
وب سايت ها
 • کد خبر: ad071c0
 • احداث و بهينه سازی320 دستگاه چراغ روشنائی معابر بلوار وليعصر مهرشهر( آق تپه)
 • 1398/11/20 يكشنبه2020-02-09T17:08:08+03:30.
 • به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان البرز ،محمدعلی صفاری مدیر توزیع نیروی برق مهرشهر گفت: معاونت بهره برداری این توزیع اقدام به احداث و بهینه سازی 320 دستگاه چراغ روشنایی معابرنموده که از جمله پروژه های قابل افتتاح در دهه مبارک فجر است.
   وی در ادامه افزود: این طرح شامل تعویض 320 دستگاه چراغ روشنائی معابر موجود در خیابان ولی عصر مهرشهر (آق تپه) میباشد که با اعتباری بالغ بر 1 میلیارد و ششصد میلیون ریال در بخش های مختلف انجام گردیده است . در این طرح چراغهای متنوع و فرسوده تعویض و ضمن بهینه سازی یک دست سازی نور نیز انجام شده است.
  وی تصریح کرد: هدف از افتتاح اين طرح ها افزايش رضايت مندي مشتركان و رفاه حال شهروندان گرامی بوده وهمچنین برای یکسان سازی نور خیابان و حذف چراغهای کم نور و متنوع ونیزتأمين برق پايدار و مطمئن و بهره وري اقتصادي در آن مسیر بوده است و اجرای این پروژه با توجه به مصارف چراغها (49.7 )کیلووات ساعت صرفه جویی انرژی نیز خواهد داشت .در این راستا در فاز اول نسبت به تعویض 90 دستگاه از چراغهای فرسوده (طی روز گذشته) اقدام گردید. امید است با تامین چراغهای مورد نیاز، بخشهای باقی مانده مسیر مورد نظر نیز مورد بهینه سازی قرار گیرد.
  عكس هاي مرتبط :

   
  امتیاز دهی
   
   

  نظر شما
  نام  
  پست الكترونيک
  وب سایت
  متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
  نظر
  نسخه قابل چاپ
  .